Kawa to przyjemność®

JAKI EKSPRES MELITTA® WYBIERASZ?

EPOS® PIERWSZY
ELEKTRYCZNY EKSPRES DO KAWY TYPU POUR OVER Z WBUDOWANYM MŁYNKIEM

Nasza piękna odpowiedź na coraz szybciej zmieniający się świat: powolne parzenie za naciśnięciem przycisku. Melitta® EPOS® mieli i parzy kawę z takim samym spokojem i starannością, jakie towarzyszy metodzie ręcznego parzenia. To dlatego, że nauczyliśmy Melitta® EPOS® nie spieszyć się. A dokładniej: metoda parzenia Pour Over od zawsze był kwestią precyzji.

Czasami szczegóły zmieniają wszystko. Tak jak w Melitta® epour®, nowym kamieniu milowym w przygotowywaniu kawy. Od obrotowego wylotu wody 360° po innowacyjną funkcję wstępnego parzenia - każde udoskonalenie techniczne ma na celu udoskonalenie przyjemności picia kawy filtrowanej.

epour® ELEKTRYCZNY EKSPRES DO KAWY TYPU POUR OVER (BEZ MŁYNKA)

Melitta® AromaFresh II

Każde ziarno kawy kryje w sobie ponad 800 aromatów. Nowy ekspres Melitta® AromaFresh pozwala im się wszystkim rozwinąć. Jego sercem jest nowo zaprojektowany i trwały ceramiczny mechanizm mielący z regulacją stopnia zmielenia. Możliwość indywidualnego ustawienia mocy kawy gwarantuje jej niepowtarzalny aromat.

Melitta one®

Pierwszorzędne wzornictwo jest ponadczasowe, a znakomity smak kawy wynika z naszej pasji wieloletniego doświadczenia. Nasz nowy ekspres przelewowy Melitta One® kryje w sobie całą naszą wiedzę o przygotowaniu kawy i doświadczenie oraz znajomość oczekiwań i potrzeb wymagających konsumentek i konsumentów kawy w Europie.

*Normalna 5-letnia gwarancja producenta. Bezpłatne wydłużenie okresu gwarancji do 10 lat po rejestracji online.

SZCZEGÓŁY OFERTY U WYBRANYCH PARTNERÓW